Kullanım Koşulları Ve Telif Hakkı

 Web sitemizi kullanmak için lütfen öncelikle burada yer alan kullanım koşulları sözleşmesini dikkatlice okuyunuz. Siteye erişiminiz tamamen bu sözleşmeyi kabulünüze ve bu sözleşme ile belirlenen şartlara uymanıza bağlıdır. Şayet bu sözleşmede yazan herhangi bir koşulu kabul etmiyorsanız, lütfen siteye erişiminizi sonlandırınız. Siteye erişiminizi sürdürdüğünüz takdirde, kullanım koşullarını kabul etmiş sayılacaksınız. Veterinerfakulte.com sitede yer alan veya yer alacak olan içeriği, site kullanım koşullarını ve siteyi istediği zaman değiştirme hakkını saklı tutar.

 

Bu sitede yer alan içerikler kullanıcıları bilgilendirmek amacıyla hazırlanmıştır. İçeriklerde yer alan bilgiler kesinlikle tavsiye niteliği taşımamaktadır. Site içerisinde yer alan bilgilerin doğruluğu, güncelliği ile ilgili olarak sitemiz herhangi bir garanti vermemekle beraber, yayınlanan içeriğe güvenerek yapılan herhangi bir işlemin sorumluluğu tamamen kullanıcıya aittir. Sitenin sahibi ve sitede içerik hazırlayan kişiler sorumlu tutulamaz.

 

Veterinerfakulte.com da yayınlanan içeriklere ait tüm haklar saklıdır. İzin olmaksızın site içeriğinin çoğaltılması veya kopyalanması kesinlikle yasaktır. Bununla birlikte sitede yer alan içeriklerden, telif sahibinin veterinerfakulte.com olduğu içerikler orijinal hali korunması ve ticari olmaması koşuluyla kullanılabilir. Kullanılan tüm içeriklerin kaynağının belirtilmesi ve ilgili içeriğe link verilmesi zorunludur. Sitede yer alan içeriklerden telif sahibinin üçüncü taraflar olduğu veterinerfakulte.com’un alıntı yaptığı ya da izin alarak kullanmış olduğu içeriklere ilişkin tüm izin hakları ilgili içeriklerin telif sahiplerine aittir.

 

Sitede yer alan üçüncü taraf web sitelerine, dosyalara, uygulamalara, programlara ve farklı platformlara verilen linkler yalnızca bu sitelere erişimi sağlamaktadır. Bu nedenle üçüncü taraflar tarafından işletilen ve içerikleri tarafımızca bilinmeyen içeriklerle ile ilgili hiçbir sorumluluk kabul etmemekteyiz.

 

Sitemiz sizler için kurulmuş olup yayın hayatına süresiz devam etmeyi planlamaktadır. Fakat bu konuda garanti vermemekteyiz. Sunmuş olduğumuz hizmetin eksiksiz, hatasız ve sürekli olacağına dair bir beyanımız yoktur. Önceden bildirmeksizin sitemizin bir kısmında yada tamamında değişikliğe gidebiliriz veya yayın hayatımızı sonlandırabiliriz.

 

Sitede yer alan klinik bilgiler tamamen bilgilendirme amaçlıdır sorununuzla ilgili doğru tanı ve tedaviyi almak için bir hekime danışmanız gerekmektedir. Bu web sitesinde yer alan bilgiler hekim tavsiyesi yerine geçmez. Sitede yer alan içerikler doğrultusunda yapılacak uygulamalardan ötürü sitemiz hiçbir sorumluluk kabul etmemektedir.

Güncelleme Tarihi: